Přátelé, cyklisté, pivaři i vy ostatní,

Rok se s rokem sešel a máme tady opět termín Tradicionálu. Jak sám název napovídá, jedná se o akci veskrze tradiční a všichni ji jistě dobře znáte, nebo jste o ní aspoň již slyšeli. Letos již sedmý ročník. Ale život je pestrý a přináší nám  mnohé změny,  proto i ty nejtradičnější tradice musí někdy projít evolucí,  aby stále vyhovovali našim potřebám.

Vzhledem k mimořádným událostem letos nemohla jako základna celé akce posloužit chalupa U Janečků na Holíně. Zvažovali jsme nejprve náhradní možnosti tak, abychom zůstali v mikroregionu Železné hory. Ukázalo se však, že takto narychlo nejsme schopni zajistit náhradu s garantovanou kvalitou. A abychom  neriskovali případnou ztrátu kreditu tohoto námi dosud tak oblíbeného kraje, bylo rozhodnuto, že Tradicionál se tentokrát uskuteční na zcela jiném místě. Chystají se i další změny, ale v zásadě se budeme snažit o to, aby duch Tradicionálu Ladislava Janečka zůstal zachován.

 

Jménem organizačního výboru Vás Tímto srdečně zveme na cyklo-pivní Tradicionál.

 

KDE?  V panenském kraji Lužických hor,  v obci Jiřetín po Jedlovou, v osadě Jedlová, v horském penzionu  „Pod Jedlovou“ ; více na  http://www.podjedlovou.cz/

KDY?  Sraz v pátek 20.5. odpoledne, závod v sobotu 21.5., konec akce v neděli 22.5.

JAK?  Shrnu základní důležité body:

Ubytování -  v pokojích 3-6 lůžek , společné sociální zázemí na chodbách; cena s polopenzí 330 Kč/noc, dítě 3-12 let 215 Kč/noc; k dispozici kuchyňka, společenská místnost (pro děti); hospoda, která umí fungovat až do rána; hned vedle baráku je kemp,  možnost táboráku

Závod – budeme se snažit zachovat klasiku  - pivní i nepivní kontroly, pravděpodobně budeme více spoléhat na fair-play závodníků ; vzhledem k velké účasti rodin a nutnosti péče o potomky i během závodního dne plánujeme změnu, závody budou dva  - závod žen 10:30- 13:00 (s cca 4mi malými pivy); Hlavní závod open – 13:30 -18:00 (s cca 5 ti velkými pivy); neděle – dětské závody pak volný program dle nálady (cyklo-výlet, pěšo-výlet, auto-výlet)

Zábava – pátek hospoda, sobota snad táborák, neděle – pohodička

 

Chcete-li o závodu vědět více, navštivte nás na http://denik.h-a-d.cz/TLJ/   

Je zde celá historie závodu, včetně propozic z každého ročníku.

 

 

Vzhledem k nutnosti rezervace ubytování a objednání stravy prosím o nahlášení vaší účasti co nejdříve, nejpozději do úterý 18:00!!!

Prosím o počet dospělích/dětí , pokud byste nechtěli polopenzi pak vyznačte (jinak beru že ano), a pokud byste přijížděli jindy než v pátek prosím uveďte!

 

Těším se na Vaši účast!

 

Za organizační výbor TLJ

Majkl

Sportovní ředitel