CYKLISTICKÝ TRADICIONÁL LADISLAVA JANEČKA

12. ROČNÍK

PROGRAM / PROPOZICE

19.-22.5.2016, Hájenka Samota, Radvanec č.p.101

 

Milí kamarádi, cyklisté, pivaři,

Rok se s rokem sešel a je tu zas období jarních cyklistických klasik. Po Paříž-Roubaix a Valonském šípu přichází akce o něco méně věhlasná, ale neméně drsná a pro závodníky i diváky podobně přitažlivá. Ano, je tu Tradicionál, čili klasika klasik!      Drsný závod, ze kterého čas od času odváží účastníky helikoptéra. Tedy nepodceňujte přípravu, využijte jarní počasí pro polykání kilometrů, piva, či jiných životadárných tekutin. Jezte s rozmyslem, pravidelně meditujte a koncentrujte svou mysl.  Vyhraje jen jeden, většinou ten nejlepší…  

Závod a ostatní sportovní program

Závod - pivní scorelauf na 6 hodin se uskuteční v sobotu 21.5.2016.

Není třeba nikterak představovat, vše podstatné zůstává při starém.

Trať staví vítěz loňského ročníku, který se tímto vzdává možnosti být na poháru.  Důvěřujeme tedy Ondrovi Špatinovi, že svou úlohu splní poctivě a podíváme se i do nových lokalit!

Letos jsou vypsány dvě kategorie, OPEN a RODINA.  Start závodu je stanoven na 11:00. Limit pro dojetí do cíle bez penalizace je 6 hodin, nebo čas vítěze +2 hodiny, pokud by vítěz měl čas delší než 4:00 (možno si v průběhu závodu telefonicky ověřit u ředitele)

Jak asi víte, já sám letos podruhé v historii závod nepojedu, budu se tedy snažit své síly napnout coby bafuňář a zasadím se o zkvalitnění informačního servisu a zázemí pro závodníky, a nebo pouze pro jejich děti – to se ještě uvidí.

Délka pobytu

Je na zvážení. Nabízí se opět třídenní model. Místo je krásné, tak proč se tam nesejít už ve čtvrtek. Dejte prosím vědět, zda byste přijeli ve čtvrtek večer, v pátek přes den, či v pátek večer.

 

 

Stravování a pitivo

 Organizátory bude zajištěno: pivo na celou dobu (kromě závodu), voda dobrá kohoutková-mírně železitá, voda kojenecká studánková (když si pro ni dojdete), káva, čaj, mléko, corn-flakes, máslo, med, záviny, chléb, páteční grilovčka, sobotní oběd pro děti, pozávodní strava – polévka, guláš a na večer maso na gril, nějaká zeleninka k tomu, nedělní snídaně –vítězův hemenex

Účastníci si zajišťují: individuálně požadované pitivo (víno, džusy), případné doplnění sobotní předzávodní snídaně (zajištěno viz výše),  nedělní oběd (hospůdka), všelijaké další peetchoviny dle potravních specifik svých rozmazlených dětí…

Ubytování

Vše víte a znáte. K dispozici je 32 lůžek. Samostatných pokojů však není mnoho. 18 lůžek je s povlečením, zbytek na spacáky. Tentokrát již máme stanování domluveno, takže v klidu…

 

Ostatní důležité

Prosím o nahlášení vaší účasti prostřednictvím formuláře co nejdříve! Prosím o počet dospělých a dětí a předpokládané datum a  čas příjezdu. Také prosím o vyjádření, zda je pro vás přijatelné stanování. Napište i pokud si třeba ještě nejste jisti, ale Vaše účast  není vyloučená! Vaše reakce očekávám ASAP. Pokud vám nebude fungovat tabulka, pište mi mailem (michalcapek78@gmail.com)

Úhrada veškerých nákladů bude řešena formou startovného, které bude mírně diferencováno podle počtu dní strávených na Hájence. Jeho výše bude stanovena v neděli dopoledne po sečtení a podtržení.

Nezapomeňte drobné na piva na závod, propisku, kolo, helmu. Může se hodit vlastní  půllitr na pivo!

Těším se na Vaši zodpovědnou účast!

Jménem Organizačního Výboru

Majkl

Sportovní ředitel

 

logo_small.jpg