CYKLISTICKÝ TRADICIONÁL LADISLAVA JANEČKA

13. ROČNÍK

PROGRAM / PROPOZICE

19.-21.5.2017, Hájenka Samota, Radvanec č.p.101

 

Milí kamarádi, cyklisté, pivaři!

Zdá se mi, že čas letí! Roky se odvalují, jak dobře nahuštěné vysokoprofilové karbonové přední kolo po novém asfaltovém povrchu! Před chvílí Vánoce, pak několik životních jubileí, jedna vypečená svatba a už je tu Tradicionál!  V krásném okolí Hájenky Radvanec  spolu budeme soupeřit již popáté! Doufám, že jste zodpovědnější než já, a máte natrénováno. Program bude zase nabitý – jako vždy! Kecání, popíjení, hecování, pojídání, sázení se, trkání, krkání, stanování, mazání, nafukování, odstartování, strkání, předjíždění, přeskakování, mapování, funění, tlačení, lemtání, závodění, spurtování, tleskání, koupání, zapíjení, vyhlašování, stříkání, zpívání, slavení, hulení, grilování, exování, chlastání,  tancování, řádění, zívání, padání, chrápání, prdění….

Závod a ostatní sportovní program

Závod - pivní scorelauf na 6 hodin se uskuteční v sobotu 21.5.2016.

Trať staví vítěz loňského ročníku, Francesco, který se tímto vzdává možnosti být na poháru.  Těšíme se na zajímavou a náročnou trať! Možná naposledy v tomto kraji!

Opět  jsou letos  vypsány dvě kategorie – OPEN a RODINA.  Start závodu je stanoven na 11:00. Limit pro dojetí do cíle bez penalizace je 6 hodin, nebo čas vítěze +2 hodiny, pokud by vítěz měl čas delší než 4:00 (možno si v průběhu závodu telefonicky ověřit u ředitele)

Kategorie RODINA je pouze doplňková a slouží k zabavení větších dětí, s nimiž jede na trať nějaký dospělácký doprovod. TLJ není primárně rodinkářskou akcí, ale závodem! (Děti se nám tam prostě nechtěně namíchaly!) Organizátoři stojí o závodníky! Stojí i o rodiny závodníků! Organizátoři však nestojí o rodiny, kde jsou 2 zdraví dospělí jedinci a nepostaví žádného závodníka do kategorie OPEN. To je v přímém rozporu s duchem Tradicionálu. V minulosti jsme ještě někdy byli k těmto ulejvákům shovívaví, ale s tím je konec! Příkladnou rodinou jsou v tomto Akrmanovi, kteří se  bez problémů postaví na start Hlavního závodu oba, přičemž 4 děti nechají napospas jejich osudu v rukou ostatních…. 

Hlavní pravidlo Tradicionálu: Účastník, který se aktivně nezapojí do závodu v kategorii OPEN a nemá k tomu zjevný důvod (zdravotní indispozice, či péče o děti) bude z Tradicionálu vyloučen, a to ještě v jeho průběhu (po skončení závodu). Z rodiny, kde jsou 2 dospělí, musí vždy minimálně jeden do závodu nastoupit (a aktivně se zapojit)!

Stravování a pitivo

 Organizátory bude zajištěno: pivo na celou dobu (kromě závodu), Birell na dojezd sobotní noci a neděli,  voda dobrá kohoutková-mírně železitá, voda kojenecká studánková (když si pro ni dojdete), káva, čaj, mléko, corn-flakes, máslo, med, záviny, chléb, sobotní oběd pro děti a dospělé na základně – polévka, pizza, pozávodní strava – polévka, event. pizza;  na večer maso na gril, nějaká zeleninka k tomu, nedělní snídaně –vítězův hemenex

Účastníci si zajišťují: individuálně požadované pitivo (víno, džusy, balená voda), páteční ňamky (něco na gril, nějaké pochutiny), případné doplnění sobotní předzávodní snídaně (zajištěno viz výše), ovoce, zeleninu, sýry, šunky a všelijaké další peetchoviny dle potravních specifik svých rozmazlených  jazýčků a dětí…

Upozornění – funguje potravní komunizmus – tedy co dáte do lednice či  skladu, je de facto nabídnuto všem!  

Výzva: Ženský – upečte něco dobrýho dětem!

 

Ubytování

Vše víte a znáte. K dispozici je 32 lůžek. Samostatných pokojů však není mnoho. 18 lůžek je s povlečením, zbytek na spacáky. Tentokrát již máme stanování domluveno, takže v klidu…

 

Ostatní důležité

Prosím o nahlášení vaší účasti prostřednictvím formuláře co nejdříve! Prosím o počet dospělých a dětí a předpokládaný čas příjezdu. Také prosím o vyjádření, zda je pro vás přijatelné stanování. Napište i pokud si třeba ještě nejste jisti, ale Vaše účast  není vyloučená! Vaše reakce očekávám ASAP. Pokud vám nebude fungovat tabulka, pište mi mailem (michalcapek78@gmail.com)

Úhrada veškerých nákladů bude řešena formou startovného, které bude mírně diferencováno s přihlédnutím ke spotřebě a k formě ubytování. Jeho výše bude stanovena nejdříve v neděli dopoledne po sečtení a podtržení.

Nezapomeňte drobné na piva na závod, propisku, kolo, helmu. Může se hodit vlastní  půllitr na pivo!

 

Těším se na Vaši účast a zodpovědný přístup!

Jménem Organizačního Výboru

Majkl

Sportovní ředitel

 

http://denik.h-a-d.cz/TLJ/2007/logo_small.jpg