CYKLISTICKÝ TRADICIONÁL LADISLAVA JANEČKA

14. ROČNÍK

PROGRAM / PROPOZICE

18.-20.5.2018, Hájenka Samota, Radvanec č.p.101

 

Byl pozdní večer – devatenáctý máj –
večerní máj – byl závodů čas.
Hadův zval ku vyhlašování hlas,
kde pivem borový zaváněl háj.

 

Závod a ostatní sportovní program

Závod - pivní scorelauf na 6 hodin se uskuteční v sobotu 19.5.2018

Trať staví vítěz loňského ročníku, Gregory, který se tímto vzdává možnosti být na poháru.  Těšíme se na zajímavou a přiměřeně náročnou trať!

Letos bude změna v kategoriích: Bude vypsána kategorie OPEN a kategorie DĚTI. Děti budou rozděleny do skupin podle předpokládané výkonnosti a se skupinou pojede vždy dospělý doprovod. Nejsilnější (červenou) skupinu s ambicí objet v tempu všechny kontroly si pod svá křídla vezme stavitel trati Gregory! Pro děti budou připraveny v rámci trati ještě různé prémie (vrchařské, rychlostní, dovednostní). Výsledky z těchto prémií budou hrát roli při stanovení celkového pořadí v každé výkonnostní kategorii.

Cílem je, abychom maximalizovali počet závodníků v kategorii OPEN! Organizátoři stojí o závodníky! Stojí i o rodiny závodníků! Organizátoři však nestojí o rodiny, kde jsou 2 zdraví dospělí jedinci a nepostaví žádného závodníka do kategorie OPEN. To je v přímém rozporu s duchem Tradicionálu. V minulosti jsme ještě někdy byli k těmto ulejvákům shovívaví, ale s tím je konec! Příkladnou rodinou jsou v tomto Akrmanovi, kteří se  bez problémů postaví na start Hlavního závodu oba, přičemž 4 děti nechají napospas jejich osudu v rukou ostatních…. 

 

Hlavní pravidlo Tradicionálu: Účastník, který se aktivně nezapojí do závodu v kategorii OPEN a nemá k tomu zjevný důvod (zdravotní indispozice, či péče o děti) bude z Tradicionálu vyloučen, a to ještě v jeho průběhu (po skončení závodu). Z rodiny, kde jsou 2 dospělí, musí vždy minimálně jeden do závodu nastoupit (a aktivně se zapojit)!

 

 

 

Stravování a pitivo

 Organizátory bude zajištěno: pivo na celou dobu (kromě závodu), Birell na dojezd sobotní noci a neděli,  voda dobrá kohoutková-mírně železitá, (pro malé děti si vodu radši dovezte), káva, čaj, mléko, corn-flakes, máslo, med, záviny, chléb,  pozávodní strava – polévka, event. pizza pro děti;  na večer maso na gril, nějaká zeleninka k tomu, nedělní snídaně –vítězův hemenex

Účastníci si zajišťují: individuálně požadované pitivo (víno, džusy, balená voda), páteční ňamky (něco na gril, nějaké pochutiny), případné doplnění sobotní předzávodní snídaně (zajištěno viz výše), ovoce, zeleninu, sýry, šunky a všelijaké další peetchoviny dle potravních specifik svých rozmazlených  jazýčků a dětí…

Upozornění – funguje potravní komunizmus – tedy co dáte do lednice či  skladu, je de facto nabídnuto všem!  

POZOR - Gendrově nekorektní výzva: ŽENSKÝ, upečte něco DOBRÝHO dětem!

 

Ubytování

Vše víte a znáte. K dispozici je 32 lůžek. Samostatných pokojů však není mnoho. 18 lůžek je s povlečením, zbytek na spacáky. Tentokrát již máme stanování domluveno, takže v klidu…

 

Ostatní důležité

Prosím o nahlášení vaší účasti prostřednictvím formuláře co nejdříve! Prosím o počet dospělých a dětí a předpokládaný čas příjezdu. Také prosím o vyjádření, zda je pro vás přijatelné stanování. Napište i pokud si třeba ještě nejste jisti, ale Vaše účast  není vyloučená! Vaše reakce očekávám ASAP. Pokud vám nebude fungovat tabulka, pište mi mailem (michalcapek78@gmail.com)

Úhrada veškerých nákladů bude řešena formou startovného, které bude mírně diferencováno s přihlédnutím ke spotřebě a k formě ubytování. Jeho výše bude stanovena nejdříve v neděli dopoledne po sečtení a podtržení.

Nezapomeňte drobné na piva na závod, propisku, kolo, helmu. Může se hodit vlastní  půllitr na pivo!

 

Těším se na Vaši účast a zodpovědný přístup!

Jménem Organizačního Výboru

Majkl

Sportovní ředitel

 

http://denik.h-a-d.cz/TLJ/2007/logo_small.jpg