Výsledky hlasování o pinglovi

Vzhledem k neblahým událostem v hospůdce hotelu Regina bylo třeba zjednat klid a návrat ke starým dobrým pořádkům. Možná by si neznalý čtenář mohl při čtení výsledků říct, že nastává nová doba, kdy host vyhazuje vrchního, a měl by pravdu. Jen s tou malou vyjímkou, že to není nová doba, ale návrat k době staré, dávno minulé, kdy skutečně host byl pánem. Ale dost filozofujících úvah a zpět k anketě.
Je vidět, že i u takovéto banální otázky se projevil charakter jednotlivých hlasujících. Nezapřela se agresivita, která dřímá v Dejfovi, a který ji jen stěží drží na uzdě, ani váhavost a ochota preferovat dav, která je tak blízká Maschovi, či klasická snaha o protekční přístup k věcem, který je tak vlastní zlatým hochům z Marjánek.
Na závěr je snad jen dobré podotknout, že s návratem Harvarda, který se zde zastavil při svém průzkumu anglických bobrovišť, se věci daly velice rychle do pořádku a majitel zas jednou prokázal, co je péče o vlastní majetek.
Otázka zněla jaké navrhujete řešení problémů s pinglem.
JménoNázor či komentář
HadVylejt pingla
MaSchzpočátku možná pomůže domluva, řešení nechám na většině
francescoVylejt pingla
nsVylejt pingla
Y(ng).Požadovat po Harvardovi zjednání pořádku a navrácení věcí do původního stavu...
greg - vopravdickejChodit se vylejt jinam - co treba roztopit krb v salonku U pilotu?
Vylejt pingla
SatchmoVylejt pingla
polPrvní varování, pak se pořádně vylejt a vylejt pingla. A pak zase sekat dobrotu.
dejfVybílit jim to tam (pinglem)
Anička (13)Vylejt Yarise
ns podruhea co nalejt pinglovi?
modrofousVylejt se
HarvardVylejt pingla - mám-li správné povědomí, kdo to byl, už se na tom pracuje. Trochu dělám pořádek. Více zítra v sauně a po sauně.

Zpět na deník