DBH Sauna TLJ FUTURE 3715236
Jsi anonym
(přihlaš se)
Login:
Heslo:
HelpMazaniRegistrace nového uživatele
Vidíš příspěvky 2568 až 2588 z 27785
Předmět:
Text:
< NovějšíStarší >

15.4.2002 11:57
Předmět: Pravá nefalšovaná svatba II.

Thoro
Já před chvílí mluvil s Bolkem a tak k této parádní Hulánově historce mohu doplnit něco i z jiné strany či to, co už si strejda Hulán nepamatuje. Začátek večírku se odehrával vcelku poklidně a zde popsané příhody Bolík není schopen v této míře napětí potvrdit, ani vyvtrátit (ale jasně zde poukázal na paralelu s Jarisovýma příběhama - aspoň ví Hulán, do jakého zaměstnání nastoupit, až ho vyhodí z Pealu). O poblitých zádech Bolík pochopitelně nic neví. Zato je schopen popsat další působení Hulána v době, o které on již nic nepíše. Okolo 02:00 začala atmosféra v sále již skutečně houstnout a schylovalo se k velmi nerovnému souboji mezi místními, na slivovici navyklými, borci a partou pražských floutků, zvyklých tak maximálně na fernet citrus. Těsně před vypuknutím otevřené války si Hulán uvědomil svou nezastupitelnou roli svědka a mírotvorce a rozhodl se jednat. V jeho opilé mysli se objevil Vinetú a s ním i řešení této napjaté situace. Okamžitě objevil dceru náčelníka moravských bijců a jal se jí, před zraky všech bojechtivých mužů, požádat o styk. Sám moravský náčelník řekl, že to je skutečně jediná šance, jak obnovit křehký mír v hodovním sále a náčelník pražských flouktů Inža s tím hozenou lahví slivovice na zem vyjádřil souhlas. Co se dále dělo, umíte si představit, obě dříve znepřátelená etnika společně zakalili až do rána a Moravskou cenu míru dostal ráno, po zásluze pochopitelně, Hulán.

15.4.2002 10:17
Předmět: Tak už to bejvá

Hulán
Prosím aby jste omluvili všechny to prasopisný chyby a nedokončená souvětí, nejsem ještě úplně ve formě a jde nám přeci o obsah a to především, že ?Strejda Perun

15.4.2002 09:47
Předmět: Pravá nefalšovaná svatba

Hulán
Žádný hodnotný snímek jsem o víkendu neviděl, duševně jsem svého ducha neobohacoval a filizofickou hantýrku jsem vytahoval jen velmi, velmi zřídka. Opíjel jsem se výhradně moravskou slivovící a 4 nožičky jsem taky už nedal.

Zůčastnil jsem se nefalšované moravské, venkovské svatby kdesi na hranicích se Slovenskem. Jelikož jsem zde byl v nevděčné roli svědka, usoudil jsem (po zkušenostech z minula), že bude lepší slivovici a klasické pražské exování červeného s colou (to mají na moravě moc rádi), ponechat na pozdější hodiny a být po ruce ženichovi, popřípadě vlítnout coby naklikovaný Čak Nořič do rodící se šarvátky mezi početnou skupinkou z Prahy, jejíž členové po pár slivovících začali komentovat moravskou část účastníků. Byl jsem si vědom, že moraváci hrají na domácím hřišti a že s domácími hrají též diváci, proto jsem se snažil všemožnými lstmi a komplimenty mířenými do všech stran udržet zábavu tak, aby nepřerostla v něco velmi nepřehledného.

Můj cíl se poměrně dlouho dařil a já si s pocitem, že mám všechno naprosto pod kontrolou dal první šťopičku slivovice. Během 5 minut ke mně přišel stréc Rudolf ( 150 kilový, velmi družný příbuzný z nevěstiny strany ) a hlubokým hlasem a přátelským plácnutím po zádech, po kterém jsem na chvilečku stratil vědomí mě se slovy: "Tož svědkůů, neser mňa a daj si se mnů slivu". Nechtěl jsem riskovat další důvěrné poplácání po zádech a raději jsem uposlechl jeho přání. Zkrátka, abych to dlouho neprodlužoval, napíšu již jen to nejpodstatnější v bodech:21:00 začínám mít problémy po 5 slivovici se trécem Rudolfem22:00 Kamarád Fík vyndavá své přirození a ukazuje ho nic netušící 80-ti leté babičce23:00 Kamarád Fík je ve formě a plácá tatínka ženicha po před týdnem sešroubované noze.23:10 Tatínka ženicha se nám konečně podařilo vzkřísit23:15 Kamarád Fík už není v takové formě a poprvé dostává do držky23:30 Kamarád Fík už vůbec není ve formě a dostává podruhé23:45 Kamarád Bolek poblil záda největšímu bitkárovi s moravské sekce. Situaci musí řešit náš nemálo naklikovaný kamarád Inža, který má též velmi vypracované bitkárské sklony.24:00 Zábava ja v plném proudu a stréc Rudolf odchytil jinou oběť. Momentální stav je 15:0 pro slivovici.1:00 Stále mám vše pod kontrolou, jediné co mi moc nejde je chůze a mluvení. Při mluvě dělám sice efektní, přesto velmi nápadné a příliš dlouhé pauzy, při chůzi se pak snažím využít šířky místnosti a vše obcházet velkým obloukem2:00 Inžovi se daří upít stréca Rudolfa - zítra dostane diplom2:10 S pocitem rváče usínám uprostřed přeplněného tanečního parketuTakže, abych to shrnul, svatba se podařila, všichni se dobře bavili a díky zodpovědnému přístupu svědka došlo ke sblížení a úplnému smazání sebemenšího náznaku averze mezi jednotlivými specifickými skupinami moravské a pražské části svatebních hostí.Už se moc těším na červen, jdu totiž za světka kamarádovi Bolkovi, který už se moc těší a prohlásil, že zkouškou jsem prošel na výbornou.

Asi si budu muset na to svědčení udělat živnosťák.Kdyby náhodou někdo sháněl světka, tak...však vy už víte.

Tak Perun s vámi, srabiStrejda Hulán

15.4.2002 08:30
Předmět: jeden svět
pro změnu doporučení:Proroci a básníci (režie: Vojnár)

Sacrificio aneb kdo zradil Che Guevaru (móc dobrý dokument)

Prázdniny ve vlasti (co udělala kopírovaná modernita (to nejhorší z ní) západního světa s Kamerunem a jeho tradicemi)Véčko

15.4.2002 01:20
Předmět: SHOAH

majkl
Právě skončil. Opravdu dlouhá masáž. Konečně půjdu domů.

Toto je můj první noční pracovní příspěvek.

Zdravím Harvarda, Karla a další podobné podivíny..


14.4.2002 12:31
Předmět: 100procentni film
Pratele, vcerejsi film 100% bily nezklamal a pokud se se jeste nekdy dostane k nam, tak doporucuji - skutecne hodne zajimava sonda do zivota clenu jednoho z nejtvrdsiho anglickeho skinheadskeho gangu, ktery pred deseti lety utocil zapalnymi bombami na pristehovalecke ubytovny, ma na svedomi nekolik pobodanych a skoro zabitych lidi atd. - a dnes po deseti letech? Sice nazory nezmenili, ale...jeden z nich mel pomer s barevnou slecnou, dalsi se kamaradi s cernosskym gangem, dalsi chodi do pakistanske restaurace, dalsi ma cernocha jako kmotra svych deti atd, a shodne vsichni do psychiatrickych poraden, protoze jsou tak trochu mimo atd...Vyborne, priblizne asi desetkrat lepsi nez predchozi dokument o dvou starnoucich levicackych extremistkach, navstiveny prevazne dredarskymi konformisty hledajici sva pochybna guru. Tak.

festivalovy Nightspirit

PS: Jedine co zamrzelo, bylo totalne vyprodane predstaveni Obycejny fasismus, na kterezto skutecnosti se podepsala hojna ucast clenu Humanisticke aliance, Antify, Vlastenecke fronty a podobnych obskurnich formaci.


13.4.2002 19:26
Předmět: JEDEN SVĚT

majkl
Hlásím se ze služby ve staré dobré Arše a zde jsou mé festivalové tipy:

Včera jsem viděl Poprvé zabít, vyýpovědi veteránů z Vietnamu. Celkem husťárna, stojí za to vidět.

Dnes 22,00 Archa - Život a dluh, regge, rastamani, Jamajka a globální ekonomikaJinak jsem tu i zítra od 19 h. a v pondělí a úterý od 12 do 20, takže kdyby chtěl někdo ušetřit pajdu a neni ho víc jak 3 ks, tak má možnost.


12.4.2002 19:15
Předmět: Jeden Svet
Mym favoritem je 100% white - co delaji skinheadi, kdyz je jim tricet. Film ze stare dobre anglieTo Pa.ul: No jak rikam uplna mystika, jen co zapnu TV, uz tam delaj kliky

Tyca

12.4.2002 17:40
Předmět: Shoah
Jiste, ovsem navstevnik tohoto filmu si klidne muze pripnout oznaceni automasturbator roku, protoze nechat se drtit timto snimkem devet hodin v kuse, to uz vyzaduje slusnou davku traininku.

antimasturbacni Nightspirit

12.4.2002 16:13
Předmět: El tipo

Gecko
Kdyby nahodou jeste neste nekdo nebyl v nedeli pre-Jeden svet, doporucuji v nedeli filmecek Shoah od Clauda Lanzmana (prinejmensim jeho metraz za tech 50 kacek stoji, anzto 566min je fakt hlina). V ramci retrospektivy CL bude k videni i Shoas little brother Tsahal (316min).

Kliky tech par minut pockaj.

12.4.2002 14:44
Předmět: Dostanete přes držky!
Co je to za kecy? Já už kliky nedělám. Já mám Total Gym!

12.4.2002 14:38
Předmět: zuzan norris

culvera
Tak kterej pude prvni?Kdy to dávaj?tak posledních 14 dní jsem televizi sledoval opravdu pečlivě a kliky před budovou mi nějak unikali...

12.4.2002 13:10
Předmět: Poooolova anabáza

Y(ng).
Mě se včera jen podařilo se poprvé v životě opít se na narozeninách kamaráda výhradně portským. Krátce poté jsem nebyl schopen zahrát více než 4 nožičky a potupně jsem musel pít třikrát tequilu. Motoristický návrat kolem 4 ráno spícími Malešicemi byl velmi zábavný. Zvlášť když jsem měl problém zůstat na silnici. Na chodníku to pak bylo mnohem jistější. Vstával jsem kolem 11.Y.

12.4.2002 12:50
Předmět: Oficialni podekovni Majklovi...
...za to, ze mne pustil do Archy, koncert Support Lesbiens nebyl spatny.Ovsem nejsilnejsi kulturni zazitek mam s chuckem norrisem (snad se tak jmenuje, hraje v nejakym serialu odpoledne).X-ty dil: Chuck prevychovava vezne, ktery se poperou, jeho asistent cernoch zapiska a v dynamickem zaberu vybehen pred budovu, kde vsichni zacnou delat kliky.X+n-ty dil: Chuck prevychovava stredoskolaky, ktery se poperou, jeho asistent cernoch zapiska a v dynamickem zaberu vybehen pred budovu, kde vsichni zacnou delat kliky....a to jsem videl jen dva dily, to prece neni jen tak.Jinak mne posledni dobou pronasleduji vety z pisne: "She is a good girl, she loves Jesus and America too", ktera uspesne vytlacila naprosto neuveritelnou repliku "Ale ministr byl FILUTA".Dotycna replika zaznela jako komentar, kdyz hlavni hrdinove odevzdali nalezeny egyptsky poklad egyptskemu ministru kultury. Je z pornofilmu Pyramida I... no to je asi prozatim vse.
12.4.2002 11:45
Předmět: DOBRONICE VI.
Tímto oficiálně potvrzuji, že v úterý 16.4.2002 se v inspirativním prostředí baru Velbloud koná sraz Dobronic VI. a Francie 2002 (což je totéž).Pojďme a oprašme staronová kamarádství!Phindi

11.4.2002 18:36
Předmět: Unser Kampf

culvera
Alešáku, přesně takovýhle výpočet prováděla Nova ve svém nedělním novém pořadu Střepiny (asi). Zisk ji vyšel na 6,5 melounu. Ty marže distributorům a náklady na výrobu jsou podle nich mnohem větší. Jenom by mě zajímalo, zda platil autorovi. Nebo jeho dědicům? Janu Tleskači?Jinak Jaris klobouk dolů před historkou. Mě se včera jen podařilo se poprvé v životě opít se na narozeninách kamaráda výhradně šampaňským. Krátce poté jsem nebyl schopen zahrát více než 4 nožičky a potupně jsem musel pít třikrát metaxu. Cyklistický návrat kolem 4 ráno spící Hostivaří byl velmi zábavný. Zvlášť když jsem měl problém zůstan na silnici. Na chodníku to pak bylo mnohem jistější. Vstával jsem kolem 1.Oslavencova mailová verze, 35 let:Moto: to to zase dopadlo, zpil jsem se jak námořník, potom venku na ulici praštil jsem se o chodník.Děkuji vám, kteří jste mi pomohli důstojně překročit hranice středního věku. Od "na tvůj dům modrý měsíc stále svítí" dál se nepamatuju skoro na nic. Před spaním jsem se šel osprchnout a vzbudil jsem se v 11 ve vaně.
A druhý mail:Tak jsem pohledem do auta, kde jsou zbytky od včera zjistil, že jsme do sebe nalili 10 lahví sektu, okolojdoucí piva a panáky nepočítaje.Zdar vašemu dnešku.T.
Takže jak vidíš, Phindi, není zatím žádný důvod fotrovatět.

11.4.2002 17:34
Předmět: Haade
jak dneska bude Tvoje akce kolidovat se saunickou - bude saunicka nebo jenom chlastacka nebo to bude soubezny?

zvedavy Nightspirit

11.4.2002 16:52
Předmět: to všem z VŠE

Karel
Frančesko, koukej mě do těch Doboroněk a na vodu dostat, jinak nemáš bika!!! :-)

PS: To by bylo, abych se tam nedostal!!!!!

11.4.2002 14:36
Předmět: Bříza wrout:
Cau maseri!

Doufam, ze se mate dobre a ze ste "v suchym triku". Ve stredu 17.4.2002 cca od 19:00 poradam v Mendosinu pseudorozlucku s pseudosvobodou.

Rad Vas tam uvidim a s Vama celou tu Vasi povedenou particku. Bohuzel

mam kontakt mejlovy jen na Vas nestatstniky

( PHINDI A JÁ - celkem provařený floutci!, pozn. pseudoautora ) a na Yarise a Harvardovi

jsem zasilal SMS. Doufam, ze se ukazete v hojnem poctu a pokud urcite vite, ze neprijdete, tak mi to nejak sdelte, at muzu operativne

zmenit lokal za mensi zarozeni v dusledku nezajmu truchlicich.

Mejte se (to jako abyste se myli) a mejte se (to jako abyste se meli dobre)

Giovanni Brezarro

(Briza) & f.eu
11.4.2002 13:52
Předmět: !!!!!!!!!EXTRÉMNĚ DŮLEŽIÉ!!!!!!!!!!!!!!
Parto z VŠE ( tedy né Karel!:-)!) !!!

Mluvil Jsem s taťkou LIBROU - a vzešli z toho tyto, zatím ještě tajné, závěry:a) VLTAVA 2002 od 3.6.02

( asi se tam nenarvem, ale já rozhodně jedu

alespoň paralelně )b) ABSOLOVENNTSKÉ DOBRONICE!!!!!

v případě zájmu možné od 18. srpna 2002

a je to především vo nás!Bděmež a konejmež! Yours f.eu:-)

< NovějšíStarší >

Culverův deník

Pohledy    Ankety    Archiv    Foto

Dobré recepty

pohledy el diario de culvera Ankety vzpomínky... fotky a obrázky